Skip to main content

Abituriyentlar uchun Oliy ta’lim muassasasiga qabul jarayoni

Abituriyentlar uchun Oliy ta’lim muassasasiga qabul jarayoni

2022-2023 o’quv yili qabulida  ko’zi  ojiz  abiturientlar uchun kirish (ijodiy) imtihonlarini o’tkazish jadvali

Majburiy fanlar:

Ta’lim yo‘nalishi

08.08.2022 yil

08.08.2022 yil

09.08.2022 yil

Fan nomi Boshlanish vaqti Xona Fan nomi Boshlanish vaqti Xona Fan nomi Boshlanish vaqti Xona
1. Milliy g’oya, ma’naviyat asoslari va huquq ta’limi Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
2. Boshlang’ich ta’lim Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
3. Maktabgacha ta’lim Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
4.

Maxsus pedagogika:

logopediya

Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
5. Tarix Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
6. Texnologik ta’lim Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
7. Matematika va informatika Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali
8. Musiqa ta’limi Ona tili va adabiyot soat 9:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 14:00 2-ma’ruza zali matematika soat 9:00 1-ma’ruza zali

 Mutaxassislik fanlari:

Ta’lim yo‘nalishi

10. 08. 2022 yil

11. 08. 2022 yil

Fan nomi Boshlanish vaqti Xona Fan nomi Boshlanish vaqti Xona
1. Milliy g’oya, ma’naviyat asoslari va huquq ta’limi Ona tili va adabiyot soat 09:00 1-ma’ruza zali Tarix soat 9:00 1-ma’ruza zali
2. Boshlang’ich ta’lim Ona tili va adabiyot soat 09:00 1-ma’ruza zali matematika soat 9:00 2-ma’ruza zali
3. Maktabgacha ta’lim Ona tili va adabiyot soat 09:00 1-ma’ruza zali Biologiya soat 09:00 3-ma’ruza zali
4.

Maxsus pedagogika:

logopediya

Ona tili va adabiyot soat 09:00 1-ma’ruza zali Biologiya soat 09:00 3-ma’ruza zali
6. Tarix Geografiya soat 09:00 2-ma’ruza zali Tarix soat 9:00 1-ma’ruza zali
8. Texnologik ta’lim Fizika soat 09:00 3-ma’ruza zali matematika soat 9:00 2-ma’ruza zali
9. Matematika va informatika Fizika soat 09:00 3-ma’ruza zali matematika soat 9:00 2-ma’ruza zali
10 Musiqa Amaliy soat 09:00 Madaniyat saroyi

 

Eslatma. Kirish imtihonlari ko‘rsatilgan sanalarda belgilangan vaqtda boshlanadi. Har bir abiturientdan konsultatsiya va imtihonlarga pasport bilan kelishlarini hamda ushbu jarayonlarda karantin qoidalariga qat’iy rioya qilishlari talab qilinadi.

Qabul  komissiyasi mas’ul  kotibi:                                        H.Sodiqov